Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Kādas kartona krāsas ir noliktavā?

Kādas kartona krāsas ir noliktavā?

Gofrētais kartons – daudzslāņu materiāls, kura iekšpusē ir viens vai vairāki gofrēti slāņi. SUPERBOX varat izvēlēties krāsainus gofrētos kartonus, kuriem visi slāņi (arī gofrētais) ir tādā pašā krāsā. Kastītes no šāda kartona būs tādā pašā krāsā gan no labās, gan kreisās puses. Iepakojuma estētiku nebojās arī kastītes malas, jo arī tās būs tādā pašā krāsā kā pati kastīte.

Kastes malas saglabās tādu pašu krāsu

Tradicionālās (standarta) krāsas

Tradicionālās gofrēta kartona krāsas ir dabiski brūna un balta. Balts gofrēts kartons var būt vienkārši matēta baltuma no abām pusēm vai ar krīta virsmu labajā pusē. Krīta puse ir gludāka, tai ir neliels spīdums, tāpēc iepakojums izskatās estētiskāk. Krīta gofrētais kartons ir greznāks, piemērotāks preču iepakojumu un dāvanu kastīšu izgatavošanai, jo iepakojuma kastes neizskatās kā parastās baltās transportēšanas kastes. Tradicionālā baltā gofrētā kartona iekšpusē gofrētais slānis ir pelēcīgā krāsā.

Balta gofrētā kartona maliņa

Krīta balts gofrēts kartons

Krāsains dekoratīvais gofrētais kartons

Dāvanu kastītes vai preču iepakojumus varam izgatavot no šādu krāsu gofrētā kartona:

-        melna (BLACK),

-        tumši zaļa (REALGREEN),

-        tumši zila (NAVYBLUE),

-        sarkana (CHERRYRED),

-        tumši sarkana bordo (WINERED),

-        pelēka (GREY),

-        rozā (PINK),

-        dekoratīva balta ar baltu gofrēto slāni iekšpusē (virsma – balta MATĒTA).

Balta gofrētā kartona iekšējais balts vilnis

Praktisks padoms. Te esam atlasījuši visas mums esošās gofrētās kastītes pēc krāsām (noklikšķiniet uz krāsas):

Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no melna gofrēta kartona, krāsas kods BLACK  Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no tumši zila gofrēta kartona, krāsas kods NAVYBLUE  Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no tumši zila gofrēta kartona, krāsas kods REALBLUE  Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no tumši zaļa gofrēta kartona, krāsas kods REALGREEN  

Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no tumši sarkana bordo krāsas gofrēta kartona, krāsas kods WINERED  Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no sarkana gofrēta kartona, krāsas kods CHERRYRED  Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no sarkana gofrēta kartona, krāsas kods GREY  Visas SUPERBOX iepakojuma kastītes no rozā gofrēta kartona, krāsas kods PINK

Ko darīt, ja neviena no norādītajām krāsām neder?

Ja neviena no norādītajām krāsām neder, vēlamo krāsu vienmēr var izdrukāt. Tādā gadījumā jāizvēlas individuālā apdruka uz visa iepakojuma izklājuma. Maketā varat izvēlēties visdažādākās krāsas un dizainu. Kastīšu ar individuālu apdruku cenas atradīsiet šeit.

SUPERBOX ir iepakojumu ražotāja veikals, tāpēc varam izgatavot iepakojuma kastītes ar sarežģītāku individuālo apdruku. Kartona kastes izgatavojam, izmantojot visus apdrukas veidus, – ofseta, digitālo, sietspiedes, fleksogrāfijas veidu, kā arī lakojam ar UV laku, dekorējam ar foliju, veicam iespiedumus (kongrīvus).

Visa šajā vietnē publicētā informācija ir UAB SUPERBOX īpašums. Tīmekļa vietnes SUPERBOX satura daļēja un / vai pilnīga reproducēšana bez UAB SUPERBOX iepriekšējas atļaujas ir stingri aizliegta.