Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Kastīšu pildvielu vairumtirdzniecība

Dekoratīvais daudzkrāsains papīrs un koka šķembas kopā ar zīda papīru ir estētiski un videi draudzīgi dāvanu kastīšu pildījumi, kas ir ļoti ērti lietojami. Papīra pildviela tiek piegādāta saspiesta 30 kg rulonos, tāpēc pirms lietošanas tās ir jāsaplucina. Koksnes šķembas tiek iepakotas kastēs pa 5 kg. Zīda papīrs tiek piegādāts iepakojumos pa 24...

Dekoratīvais daudzkrāsains papīrs un koka šķembas kopā ar zīda papīru ir estētiski un videi draudzīgi dāvanu kastīšu pildījumi, kas ir ļoti ērti lietojami. Papīra pildviela tiek piegādāta saspiesta 30 kg rulonos, tāpēc pirms lietošanas tās ir jāsaplucina. Koksnes šķembas tiek iepakotas kastēs pa 5 kg. Zīda papīrs tiek piegādāts iepakojumos pa 240 loksnēm. Papīra pildviela ir salīdzinoši mīksta, ļoti tīra un piemērota dāvanu, vieglu un smalku priekšmetu iesaiņošanai. Koksnes skaidas ir izturīgākas nekā papīra pildviela, tāpēc mēs iesakām tās izmantot, iesaiņojot smagākus priekšmetus, piemēram, pudeles vai burkas. Koksnes šķembu pildījums ne tikai izgreznos jūsu dāvanu, bet arī nodrošinās produktu drošu aizsardzību transportēšanas laikā.

Vairāk

Filtrs
Rādīt 1 - 6 of 6 vienības

Filtrēt pēc

Produkts:
vairāk... mazāk
Krāsa
vairāk... mazāk
Materiāls
vairāk... mazāk
Cenu līmenis
Filtrēt