Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Melna krāsa un UV lakošana uz melnām kastēm. Apdrukas paraugi

Melna krāsa un UV lakošana uz melnām kastēm. Apdrukas paraugi

Melni iepakojumi bieži tiek veidoti no dekoratīva kartona un gofrēta kartona, kuru virsma mēdz būt matēta, tāpēc uz šādām kastītēm skaisti izskatās apdruka ar melnu, spīdīgu krāsu. Apdruka mēdz būt nedaudz reljefa un izskatās izsmalcināti, bet nav ļoti izteikta. Te atradīsiet melnas, spīdīgas apdrukas uz melnām kartona kastītēm un melnām gofrētām kastēm paraugus.

Šīs apdrukas priekšrocība ir tā, ka tā nav dārga, kastītes ar šādu apdruku cenas atradīsiet katrā kartona kastītes aprakstā, kur ir iespējama apdruka uz jau izgatavota iepakojuma.

Cits veids – dekorēt melnas kastītes ar UV laku. Ar UV laku pārklātām melnām kastītes virsmām ir intensīvs spīdums un rodas skaists un izteikts kontrasts starp melno pamatni un gludo lakoto kastes virspusi. UV lakošana uz kartona kastītēm bieži tiek kombinēta ar baltu, zelta vai sudraba krāsu. Tālāk atradīsiet dažādus UV lakošanas uz melnām iepakojuma kastītēm paraugus.

UV lakošana uz kartona kastēm ir dārgāka nekā apdruka ar melnu, spīdīgu krāsu. UV lakošanu uz kartona iepakojumiem, kas pirkti SUPERBOX veikalā, varat pasūtīt šeit kā papildu pakalpojumu.

SUPERBOX ir iepakojumu ražotāja veikals, tāpēc varam izgatavot iepakojuma kastītes ar sarežģītāku individuālo apdruku. Kartona kastes izgatavojam, izmantojot visus apdrukas veidus, – ofseta, digitālo, sietspiedes, fleksogrāfijas veidu, kā arī lakojam ar UV laku, dekorējam ar foliju, veicam iespiedumus (kongrīvus).

Visa šajā vietnē publicētā informācija ir UAB SUPERBOX īpašums. Tīmekļa vietnes SUPERBOX satura daļēja un / vai pilnīga reproducēšana bez UAB SUPERBOX iepriekšējas atļaujas ir stingri aizliegta.