Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Cik maksā logotipa izvietošana uz iepakojuma kastītes

Cik maksā logotipa izvietošana uz iepakojuma kastītes

Piedāvājam iespēju izvietot vienas vai divu krāsu apdruku uz jau izgatavota iepakojuma vai dāvanu kastītēm, kuras pērkat SUPERBOX veikalā. Minimālais iepakojuma kastu skaits, uz kura var izvietot individuālu apdruku, ir 50 gab. Apdruka uz kartona kastēm tiek veikta sietspiedes vai digitālā veidā un ir ļoti kvalitatīva. Apdrukas uz iepakojuma vai dāvanu kastītēm cenas norādīta katras kastītes aprakstā.

Print on packaging or gift box prices

Individuālu apdruku iespējams izvietot uz lielākās daļas transportēšanas un dāvanu kastīšu, kuras atrodat SUPERBOX veikalā. Apdrukas uz iepakojuma kastītēm cenas ir aprēķinātas, izvietojot apdruku uz iepakojuma vāka, apdrukas izmērs uz kartona kastītes vāka netiek ierobežots, taču individuālā apdruka nedrīkst iet pāri locījuma līnijām vai beigties pie kastītes malām.

Screen printing on packaging rules

Praktisks padoms. Ja vēlaties izvietot vienas krāsas apdruku no abām iepakojuma pusēm, pasūtiet 2 krāsu apdrukas variantu uz izvēlētās kartona kastītes. Krāsas, kuras vēlaties izvietot uz dažādām kastītes pusēm, var būt atšķirīgas. Piemēram, uz sūtījuma kastes vāka no ārpuses iespējams izvietot baltu logotipu, bet sūtījuma kastes iekšpusē – melnu tekstu u.tml.

Kā pasūtīt iepakojuma apdruku

Izvēlieties vēlamo sūtījuma vai dāvanu kastīti no SUPERBOX veikala, atzīmējiet, ka vēlaties vienas vai divu krāsu apdruku uz kastes, izvēlieties vēlamo iepakojumu skaitu un lieciet preces grozā.

Choose how many colours your print will come in

Ja uz iepakojuma jāizvieto logotips vai kāds cits teksts vai dizaina motīvs, preču grozā augšupielādējiet vektorgrafikas failus apdrukai. Iespējamie failu formāti: AI, CDR, EPS, SVG, PDF. Pie augšupielādētā faila atstājiet komentāru par apdruku, piemēram, apdrukas krāsa – zelta, apdrukas izmērs – 7x20 cm. Pēc pasūtījuma apmaksāšanas mūsu dizainers sagatavos apdrukas uz iepakojuma failu, un mēs to pārsūtīsim jums saskaņošanai un apstiprināšanai. Tiklīdz saņemsim jūsu apstiprinājumu, veiksim individuālo apdruku uz iepakojuma kastēm.

Proceed to checkout

Upload a file

Praktisks padoms. Lai individuālās apdrukas uz kartona kastes makets apdrukai tiktu sagatavots ātrāk, sūtiet logotipa vai ilustrāciju grafiskos failus. Individuālai apdrukai uz iepakojumiem nebūs piemērotas no interneta paņemtas ilustrācijas ar paplašinājumiem .GIF, .JPG un .PNG. Ja varat, norādiet krāsas no Pantone krāsu paletes. Ja tādas iespējas nav, mēs pārveidosim krāsas pēc saviem ieskatiem un atsūtīsim kastes maketu saskaņošanai.

Ko darīt, ja apdruka ir uz visa iepakojuma

Ja individuālā apdruka uz izvēlētās sūtījumu vai dāvanu kastītes ir uz visa iepakojuma izklājuma vai iet līdz pat kastītes malām, ja apdrukas dizains iet pāri iepakojuma locījuma līnijām vai maketam ir lieli fona pārklājumi, vai tas ir veidots no vairāk nekā divām krāsām, tad šādu iepakojumu varam izgatavot pēc atsevišķa pasūtījuma. Pieprasījumu par iepakojuma kastīšu apdruku kopā ar maketu sūtiet uz info@superbox.lt

SUPERBOX ir iepakojumu ražotāja veikals, tāpēc varam izgatavot iepakojuma kastītes ar sarežģītāku individuālo apdruku. Kartona kastes izgatavojam, izmantojot visus apdrukas veidus, – ofseta, digitālo, sietspiedes, fleksogrāfijas veidu, kā arī lakojam ar UV laku, dekorējam ar foliju, veicam iespiedumus (kongrīvus).

Visa šajā vietnē publicētā informācija ir UAB SUPERBOX īpašums. Tīmekļa vietnes SUPERBOX satura daļēja un / vai pilnīga reproducēšana bez UAB SUPERBOX iepriekšējas atļaujas ir stingri aizliegta.