Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

PAR MUMS

Kas ir SUPERBOX?

SUPERBOX ir sertificēta iepakojuma ražotāja e-veikals, kas darbojas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Somijā, Dānijā un Vācijā. Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi kopš 2008. gada mēs specializējamies gofrētā un parastā kartona kastu izgatavošanā. Sākot ar 2020. gadu, mēs pārdodam iepakojumu arī tiešsaistē. Mūsu produkti ir augstas kvalitātes, un mūsu iepakojums lielākoties ir sertificēts.

Plašs sortiments

SUPERBOX piedāvā plašu izstrādājumu klāstu, kas ietver vairāk nekā 1000 iepakojuma variantu un papīra piederumu, sākot no kokskaidu plāksnēm līdz salvetēm un iesaiņošanas papīram. Katru mēnesi mūsu veikalu papildina jauni izmēri un modeļi. Tas, kas vakar vēl nebija pieejams, šodien jau var būt noliktavā. Ja joprojām nevarat atrast ideālo kastes izmēru, vienkārši atsūtiet mums savas prasības, izmantojot mūsu ērto pieprasījuma veidlapu. Mēs ar jums sazināsimies 1-3 darba dienu laikā.

Palīdzība un konsultācijas

Uzņēmumā SUPERBOX mēs lepojamies ar to, ka varam palīdzēt saviem klientiem atrast ideālus iepakojuma risinājumus. Mūsu eksperti dalās ar nenovērtējamām atziņām SUPERBOX blogā, aptverot tādas tēmas kā drukāšanas paņēmieni, iepakojuma pārstrāde un sertifikācija, kā arī praktiski padomi iepakojuma dizainam. Mēs piedāvājam profesionālas konsultācijas par iepakojuma ražošanu. Ja nepieciešama praktiska palīdzība, mūsu SUPERBOX YouTube kanālā ir pieejami daudzi mācību videoklipi par vieglu iepakojuma locīšanu.

Ilgtspējīgs un drošs preču iepakojums

Cīnoties pret plastmasas piesārņojumu, mēs darām visu iespējamo, iepakojot savus sūtījumus pārstrādājamās kartona kastēs, kas iegūtas no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem. Tas nodrošina, ka SUPERBOX kastes nonāk pie jūsu durvīm neskartas un nebojātas. Tas ir ieguvums gan videi, gan klientam.

 

Piegādes, uz kurām var paļauties

Jūsu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte, tāpēc mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem piegādes partneriem. VENIPAK, DPD, UPS un citi atzīti starptautiskie kurjeri nodrošina mūsu sūtījumu drošu un savlaicīgu piegādi jūsu atrašanās vietā. Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai uzzinātu sīkāku informāciju par piegādes laikiem un cenām.

Mūsu produktu klāsts

Mēs spējam apmierināt visas jūsu iepakojuma vajadzības. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams neliels vai liels daudzums kastu, mūsu prasmīgā komanda ir gatava to nodrošināt. Mūsu pieredzējušie dizaineri izstrādās jūsu produktiem pielāgotus iepakojuma risinājumus, nodrošinot paraugus no vislabākajiem materiāliem, lai tos rūpīgi testētu kopā ar jūsu precēm. Mēs piedāvājam arī drukāšanas pakalpojumus, lai īstenotu dzīvē jūsu iepakojuma idejas. Mūsu drukātie iepakojuma paraugi ir teicami piemēroti aizraujošām fotosesijām vai iespaidīgām prezentācijām. Lai saņemtu informāciju par iepakojuma izgatavošanu, lūdzu, sazinieties ar mums.

Izpētiet mūsu darbu klāstu šeit.

Mūsdienīga un enerģiska komanda

Uzņēmumā SUPERBOX mēs darbojamies atvērtības, centības, zinātkāres un efektivitātes garā. Mūsu panākumu patiesā mēraukla ir pateicība, pozitīvās emocijas un ieteikumi, ko saņemam no saviem klientiem. Izcila SUPER iepakojuma izstrāde un izgatavošana mūsu komandai ir patīkamākais darbs.

  

Sazinieties ar mums Facebook un Instagram, lai uzzinātu pēdējos jaunumus un gūtu iedvesmu.

SUPERBOX - physical store of cardboard boxes