Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Rotaļu mājas

Pārsteidziet bērnu ar ekoloģiskām gofrēta kartona rotaļlietām.Mazās galda mājas var izmantot ne tikai lellēm, bet arī rotaļu automašīnām. Lielās rotaļu mājas veido daudzas daļas, un to var samontēt un izjaukt daudzas reizes. Tas ietaupīs daudz laika, jo bērni ļoti aizraujas ar savu māju būvi un vēlēsies spēlēties tajā. Visas mājas var būt krāsai...

Pārsteidziet bērnu ar ekoloģiskām gofrēta kartona rotaļlietām.Mazās galda mājas var izmantot ne tikai lellēm, bet arī rotaļu automašīnām. Lielās rotaļu mājas veido daudzas daļas, un to var samontēt un izjaukt daudzas reizes. Tas ietaupīs daudz laika, jo bērni ļoti aizraujas ar savu māju būvi un vēlēsies spēlēties tajā. Visas mājas var būt krāsainas. Tā ir lieliska dāvana dzimšanas dienā, Ziemassvētkos vai citos svētkos.

Vairāk

Filtrs
Rādīt 1 - 5 of 5 vienības

Filtrēt pēc

Produkts:
vairāk... mazāk
Cenu līmenis
Zīmols
vairāk... mazāk
FSC® zīmi
vairāk... mazāk
Filtrēt