Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Added to your compare, View comparison list click here

JAUNI PRODUKTI

Added to your compare, View comparison list click here

Jaunākās ziņas

 • 10-172023

  Cik maksā logotipa izvietošana uz iepakojuma kastītes

  Firmas kaste – lieliska reklāma un svarīga tēla detaļa, veidojot saikni ar klientu. Ja pasūtāt vairākus tūkstošus kastu savam biznesam, tad jūsu preču zīme uz sūtījumu kastes var izmaksāt vien centu vai divus. Citādi būs, ja vēlaties izvietot logotipu uz dažiem simtiem vai pat dažiem desmitiem kastīšu.

  Lasīt vairāk
 • 06-132023

  Kādas kartona krāsas ir noliktavā?

  Tā pati iepakojuma kaste var tikt izgatavota no dažādu krāsu gofrētā kartona. Noteiktu krāsu gofrētais kartons ir pastāvīgi mūsu noliktavā, tāpēc varam izgatavot kastītes pēc individuāla pasūtījuma vien dažu dienu laikā. Kādas ir šīs krāsas?

  Lasīt vairāk
 • 05-292023

  Melna krāsa un UV lakošana uz melnām kastēm. Apdrukas paraugi

  Bieži jautājat, kādu melnu apdruku var izvietot uz melnām kartona kastītēm, kā tā izskatās un ar ko atšķiras. Vislabāk uz šādiem jautājumiem atbildēs jau paveiktie darbi. Aplūkojiet mūsu izgatavoto iepakojuma kastīšu paraugus ar speciālista komentāriem.

  Lasīt vairāk
 • 03-012023

  Ar ko atšķiras sietspiedes un folijspiedes zelts?

  Zeltā mirdzošas krāsas visbiežāk asociējas ar veiksmi, greznību, kvalitāti un eleganci, tāpēc nebūs pārsteigums, ka viena no populārākajām iepakojumu apdrukas krāsām ir zelts. Šajā rakstā stāstām, ar ko atšķiras apdrukas tehnoloģijas, ar kurām var iegūt zelta logotipus un uzrakstus.

  Lasīt vairāk