Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Kastītes pēc lieluma

Šeit jūs atradīsiet plašu, dažādu izmēru kartona kastu klāstu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Mēs piedāvājam plašu izvēli no sešām atšķirīgām izmēru kategorijām, nodrošinot, ka jūs atradīsiet ideālu kasti savām prasībām. Mēs varam piedāvāt mini kastes, mazas kastes, vidējas kastes, lielas kastes, kā arī A4 un A3 formāta kastes. Izpētiet m...

Šeit jūs atradīsiet plašu, dažādu izmēru kartona kastu klāstu, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām. Mēs piedāvājam plašu izvēli no sešām atšķirīgām izmēru kategorijām, nodrošinot, ka jūs atradīsiet ideālu kasti savām prasībām. Mēs varam piedāvāt mini kastes, mazas kastes, vidējas kastes, lielas kastes, kā arī A4 un A3 formāta kastes. Izpētiet mūsu sortimentu un atrodiet ideālu iepakošanas risinājumu savām dāvanām.

Vairāk

Apakškategorijas


Filtrs
lapā
Rādīt 1 - 24 of 623 vienības

Filtrēt pēc

Produkts:
vairāk... mazāk
Garums, mm
Platums, mm
Augstums, mm
Iepakojuma krāsa
vairāk... mazāk
Kastes stilā
vairāk... mazāk
Logs
vairāk... mazāk
Rokturis
vairāk... mazāk
Formāti
vairāk... mazāk
Kartona tips
vairāk... mazāk
Drukāšana (uz iepakojuma)
vairāk... mazāk
FSC® zīmi
vairāk... mazāk
Produktu grupas numurs
vairāk... mazāk
Cenu līmenis
Filtrēt