Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Citas preces

Mēs piedāvājam dažādus reklāmas produktus, kas izgatavoti no gofrētā kartona, kurus varat izmantot reklamēšanai vai preču pārdošanai pirkšanas vietā (POP). Mēs ražojam pielāgotus gofrētos POP displejus, stāvošus kartona displejus, kontrastainus displejus. Šeit jūs varat pasūtīt vēlēšanu kastes ar sava uzņēmuma logotipu vai vēlamo tekstu, reklāma...

Mēs piedāvājam dažādus reklāmas produktus, kas izgatavoti no gofrētā kartona, kurus varat izmantot reklamēšanai vai preču pārdošanai pirkšanas vietā (POP). Mēs ražojam pielāgotus gofrētos POP displejus, stāvošus kartona displejus, kontrastainus displejus. Šeit jūs varat pasūtīt vēlēšanu kastes ar sava uzņēmuma logotipu vai vēlamo tekstu, reklāmas figūras, dažādas preces un ekspozīcijas.

Vairāk

Apakškategorijas


Filtrs
lapā
Rādīt 1 - 24 of 26 vienības

Filtrēt pēc

Produkts:
vairāk... mazāk
Garums, mm
Platums, mm
Augstums, mm
Kartona tips
vairāk... mazāk
Materiāls
vairāk... mazāk
Iepakojuma krāsa
vairāk... mazāk
Filtrēt