Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Iepakojumi popkornam

Atrodiet ideālu risinājumu savām popkorna iepakojuma vajadzībām, izmantojot mūsu pielāgotās iespējas. Izveidojiet personalizētas kastes, kas demonstrē jūsu zīmolu un vēstījumu. Neatkarīgi no tā, vai esat popkorna pārdevējs, pasākumu plānotājs vai uzņēmums, mēs jums palīdzēsim. Mēs piedāvājam arī klasiskās popkorna kastes gigantisku versiju, kas ...

Atrodiet ideālu risinājumu savām popkorna iepakojuma vajadzībām, izmantojot mūsu pielāgotās iespējas. Izveidojiet personalizētas kastes, kas demonstrē jūsu zīmolu un vēstījumu. Neatkarīgi no tā, vai esat popkorna pārdevējs, pasākumu plānotājs vai uzņēmums, mēs jums palīdzēsim. Mēs piedāvājam arī klasiskās popkorna kastes gigantisku versiju, kas ir lieliski piemērota īpašiem pasākumiem, ballītēm vai akcijām. 

Vairāk

Filtrs
Rādīt 1 - 4 of 4 vienības

Filtrēt pēc

Produkts:
vairāk... mazāk
Garums, mm
Platums, mm
Augstums, mm
Kartona tips
vairāk... mazāk
Drukāšana (uz iepakojuma)
vairāk... mazāk
Cenu līmenis
Filtrēt