Mēs izmantojam sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs. Izmantojot un turpinot pārvietoties šajā tīmekļa vietnē, jūs piekrītat tam. Detalizēta informācija par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē ir pieejama, noklikšķinot uz papildu informācijas.

Ar ko atšķiras sietspiedes un folijspiedes zelts?

Ar ko atšķiras sietspiedes un folijspiedes zelts?

Tajos gadījumos, kad jāiegūst zelta logotipi, elementi vai uzraksti, sietspiede un folijspiede ir vienas no populārākajām iepakojumu noformējumam izmantotajām metodēm. To galvenā vizuālā atšķirība ir tā, ka viena no šīm tehnoloģijām sniedz izsmalcinātu spīdumu, bet otra – teju spoguļa efektu. Abas metodes pastāv jau ilgi, tāpēc nešaubāmies, ka gan ar vienu, gan otru metodi noformētus iepakojumus noteikti esat redzējuši, pastaigājoties pa veikaliem vai tirdzniecības centriem. Atšķiras ne tikai izskats, bet arī izgatavošanas tehnoloģija, tāpēc ir vērts zināt, kādā gadījumā kura no šīm tehnoloģijām ir pārāka.

Sietspiedes zelta logotipu apdruka

Sietspiedes zelta logotipu apdruka tiek uzklāta, izmantojot plānu, zīdam līdzīgu auduma tīkliņu, kas nostiepts uz rāmja. Auduma tīkliņš tiek sagatavots tā, lai caur to krāsas izsūcas tikai ar to iezīmētā logotipa vai grafiskā elementa attēlam. Tādā veidā sagatavots tīkliņš tiek piekļauts izstrādājumam un tam pāri vilktās krāsas atstāj nospiedumu uz kastītes. Sietspiedes zelts tiek iegūts, apdrukai izmantojot zelta krāsu, kuras sastāvā ir mazas, spīdīgas daļiņas. Tieši šīs daļiņas ir tās, kas piešķir izsmalcinātu mirdzumu.

Sietspiedes zelta priekšrocības:

1) Izvietojot zelta logotipus, izmantojot sietspiedi, apdrukājamā virsma netiek spiesta. Tāpēc šī tehnoloģija ir lieliski piemērota tiešai apdrukai uz gofrētā kartona iepakojumiem ar gludu virsmu.

2) Iespējams iegūt diezgan smalkas līnijas.

3) Zelta sietspiedes krāsa ir necaurspīdīga un labi pārklāj, tāpēc apdruka izdodas skaista arī uz krāsainām virsmām. Tā ir viena no krāsām, kuru iesakām izvēlēties, izvietojot logotipu uz melna gofrēta kartona kastītēm.

4) Zelta krāsa stingri pieķeras virsmai, nenoberžas un nesaskrāpējas.

5) Šai tehnoloģijai izmantojamo klišeju sagatavošanas izmaksas nav lielas, tāpēc uzklāt šādu apdruku nelielam daudzumam kastīšu ir salīdzinoši lēti.

Sietspiedes zelta trūkumi:

1) Nespīd tik spoži kā zelta folija.

2) Nav piemērota lieliem apdrukas laukumiem.

3) Ne vienmēr labi izdodas uz virsmām, kurām ir stipri izteikta faktūra (piemēram, samta).

Zelta folijspiedes logotipi

Zelta folijspiedes logotipi uz kastītes virsmas tiek uzklāti, izmantojot speciāli atbilstoši logotipam vai grafiskajam elementam, kuru vēlas uzdrukāt, izgatavotu metāla klišeju. Klišeja tiek ievietota speciālā ierīcē un uzkarsēta, zem tās paliek izstrādājumu. Starp izstrādājumu un uzkarsēto klišeju tiek nostiepta plāniņa zelta folijspiedes plēvīte un ar lielu spēku piespiesta pie izstrādājuma ar uzkarsētu metāla klišeju. Dizaina elementi, kuri klišejā ir izvirzīti, piespiež folijspiedes plēvīti, tā vajadzīgajās vietās “piecepas” pie izstrādājuma. Tādā veidā tiek iegūts viendabīgs, spīdīgs, gandrīz spoguļgluds attēls.

Zelta folijspiedes priekšrocības:

1) Ļoti spīdīga uzdrukāto elementu virsma.

2) Videi draudzīgs apdrukas process (netiek izmantotas krāsas, šķīdinātāji utt.).

3) Folija ir necaurspīdīga, tāpēc sanāk spilgta uz krāsainām virsmām.

4) Iespējams iegūt diezgan smalkas līnijas.

5) Lieliski klājas uz virsmām ar stipri izteiktu faktūru.

Zelta folijspiedes trūkumi:

1) Nav piemērota apdrukai tiešā veidā uz gofrētā kartona, jo spiešanas laikā gofrētais kartons saplok un tā virsma plaisā.

2) Nepieciešamas metāla klišejas, kuru ražošana maksā.

3) Nav piemērota lieliem apdrukas laukumiem, jo, palielinoties laukumam, ievērojami pieaug klišeju un apdrukas cena.

Kad kura tehnoloģija ir piemērota?

Sietspiedes un folijēšanas tehnoloģiju salīdzinājums

Iepakojumus ar zelta sietspiedes logotipu varat iegādāties, izvēloties vienas krāsas apdruku un pasūtījuma komentārā norādot, ka apdrukas krāsai jābūt zelta.

Ja vēlaties tieši folijspiedes zelta logotipu uz gofrēta kartona iepakojuma, varam piedāvāt netiešā veidā (ar kašēšanas metodi) veiktu apdruku, taču kašēšanu ar folijspiedi veicam tikai pēc speciāla pasūtījuma ražošanai no 500 gab.

Visa šajā vietnē publicētā informācija ir UAB SUPERBOX īpašums. Tīmekļa vietnes SUPERBOX satura daļēja un / vai pilnīga reproducēšana bez UAB SUPERBOX iepriekšējas atļaujas ir stingri aizliegta.